Anaokulu Devir Hizmetlerimiz

Eğitim sektörünün içinde olan bir kurumun devir işleri diğer sektörlere göre daha hassastır. Devir hizmetlerimizi bu hassasiyet içinde yapmakta her iki tarafın haklarını savunarak yapmaktayız. Devredilecek kurumun isminin son ana kadar gizli tutulması ciddi önceliğimizdir.

Anaokulu Devir Alırken Neler Önemlidir.

Devir alınacak okulun hakkında gerçek ve sağlıklı bilgilerin edinilmesi önemlidir. Mevcut öğrenci sayısı, öğrenci ücretleri, devir nedeni, gelir gider tablosu gibi bilgiler alıcı tarafından eksiksiz bilinmesi gereken konulardır. Alıcı devir almadan önce kurum devreden kişiye aklında ki tüm soruları sorum cevap aldıktan sonra devir işlemlerini başlatması gerekmektedir. Devren Anaokulu alıcı ve satıcıyı karşılıklı bir araya getirerek sağlıklı satışların olmasına imkan sağlamaktadır.

Devir Prensiplerimiz

Gizlilik en önemli prensibimiz. Okulu devralmak isteyen ciddi alıcılarla okulu devredenleri en son noktada bir araya getirerek kurumun isminin yıpranmasını önlemek

Ciddi alıcıların bulunması. Okulu devralacak kişi ve kurumların bilgi edinmek amaçlı araştırmalarından çok, bilinçli kişi ve kurumlarla irtibat içinde olarak devreden okulun korunması ve devir işlemlerinin sessiz sakin bir şekilde bitirilmesi.

Alıcı ve satıcının karşılıklı bir araya getirilerek tüm detayların konuşulmasını sağlamak.